THEPOWERGAME
![Ο Άδωνις Γεωργιάδης στη λαϊκή αγορά Θεσσαλονίκης](https://www.powergame.gr/wp-content/uploads/2022/06/6FDECC7B-98DA-4D64-B63C-BE72570719C8-910x521.jpeg)
Την λαϊκή αγορά Κυβέλια στην Θεσσαλονίκη επισκέφθηκε ο υπουργός Ανάπτυξη και Επενδύσεων Άδωνις Γεωργιάδης στο πλαίσιο ελέγχου για τη λειτουργία και τις τιμές στις λαϊκές αγορές.
Όπως έγραψε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ο υπουργός:
«Προσκεκλημένος της ομοσπονδίας παραγωγών λαϊκών αγορών Μακεδονίας/Θεσσαλίας/ Θρακης και ειδικότερα του προέδρου κυρίου Βασιλείου Μακρίδη επισκέφτηκα την λαϊκή αγορά Κυβέλια. Οι τιμές πραγματικά καλές οι Παραγωγοί δίνουν μάχη να τις κρατούν χαμηλά και ο κόσμος μαζί μου πολύ ζεστός. Τους ευχαριστώ όλους για την εμπιστοσύνη και υποστήριξη. Παρά την προπαγάνδα του Σύριζα ο λαός βλέπει πόσο και υπό ποιες συνθήκες προσπαθούμε».