THEPOWERGAME
![O πρόεδρος της Επιτροπής Ανταγωνισμού Γιάννης Λιανός © Eurokinissi](https://www.powergame.gr/wp-content/uploads/2021/11/lianos-e1669900592959-910x521.jpg)
Την συνεργασία της με την πολωνική αρχή ανταγωνισμού προωθεί η Ελληνική Επιτροπή Ανταγωνισμού.
Όπως αναφέρει σε ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ο πρόεδρος της επιτροπής Γιάννης Λιανός: «Μόλις τελείωσα μια συνάντηση με την υπέροχη ομάδα της πολωνικής αρχής ανταγωνισμού UOKiKgovPL και τον πρόεδρό της Tomasz Chróstny για να συζητήσουμε για κοινές προκλήσεις και συνεργασία».
Just finished a meeting with the wonderful team of the Polish competition authority @UOKiKgovPL and its chairman Tomasz Chróstny to discuss about common challenges and cooperation pic.twitter.com/fpcQGNmPxn
— Ioannis Lianos (@IoannisLianos) February 16, 2023