THEPOWERGAME
![ΟΛΘ Α.Ε. © ΑΠΕ-ΜΠΕ/ΑΠΕ-ΜΠΕ/ΝΙΚΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ](https://www.powergame.gr/wp-content/uploads/2022/10/24412723-910x521.jpg)
Η Θεοδώρα Ρήγα αναλαμβάνει από την 1η Ιανουαρίου του 2023 καθήκοντα Γενικής Εμπορικής Διευθύντριας στον ΟΛΘ.
Ειδικότερα, όπως αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση της εταιρείας:
«Η “Οργανισμός Λιμένος Θεσσαλονίκης Α.Ε.” ανακοινώνει ότι η κυρία Θεοδώρα Ρήγα ορίζεται από 1/1/2023 ως νέα Γενική Εμπορική Διευθύντρια (Chief Commercial Officer), σε αντικατάσταση του κ. Ιωάννη Φετάνη. Η κ. Ρήγα συνεχίζει να διατηρεί επιπλέον την θέση της Διευθύντριας Στρατηγικής Επικοινωνίας».