THEPOWERGAME
![Ο Σίμος Αναστασόπουλος, πρόεδρος του Συνδέσμου Ανωνύμων Εταιριών και Επιχειρηματικότητας © ΣΑΕΕ](https://www.powergame.gr/wp-content/uploads/2022/06/46F1A73D-060E-49AA-9D0B-AB68A89AE72B-910x521.jpeg)
Ο Σίμος Αναστασόπουλος επανεκλέχθηκε πρόεδρος του Συνδέσμου Ανωνύμων Εταιριών και Επιχειρηματικότητας, κατά τη διάρκεια της ετήσιας γενικής συνέλευσης.
Τα υπόλοιπα μέλη του ΔΣ, σύμφωνα με ανακοίνωση, είναι: Α αντιπρόεδρος, ο Χρήστος Μεγάλου, Β´ αντιπρόεδρος, ο Σωκράτης Λαζαρίδης, γενική γραμματέας, η Ιωάννα Αναστασοπούλου, αναπληρωτής γενικός γραμματέας, Γεώργιος Γραβιάς, ταμίας , Κωνσταντίνος Σαραντόπουλος, αναπληρωτής ταμίας, Χαράλαμπος Τσαρδανίδης και σύμβουλοι ο Γεώργιος Κώτσαλος, ο Παναγιώτης Μπάρας, ο Σολομών Μπεράχας και ο Θεόδωρος Τρύφων. Αναπληρωματικά μέλη είναι ο Θεόδωρος Παντελάκης και η Λίτσα Παναγιωτοπούλου.