THEPOWERGAME
![Στο Μοσχάτο ο Κυρ. Μητσοτάκης © Γρ. Τύπου ΝΔ/Ευρωκίνηση](https://www.powergame.gr/wp-content/uploads/2023/05/5899347-910x521.jpg)
Το Μοσχάτο επισκέφθηκε το απόγευμα της Παρασκευής ο Πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας, Κυριάκος Μητσοτάκης, όπως ενημερώνουν κομματικές πηγές της Νέας Δημοκρατίας.
Ο πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας περπάτησε στους κεντρικούς δρόμους της πόλης, στην περιοχή όπου βρίσκεται το «σπίτι» της Νέας Δημοκρατίας και συνομίλησε με πολίτες και καταστηματάρχες.
Ο Κυριάκος Μητσοτάκης επισκέφθηκε το εκλογικό περίπτερο της ΝΔ στην πλατεία του Μοσχάτου, ευχαρίστησε τα στελέχη και τους φίλους του κόμματος και ζήτησε πλήρη κινητοποίηση για την επόμενη εκλογική διαδικασία.