THEPOWERGAME
![Στέφανος Κασσελάκης ©Eurokinissi](https://www.powergame.gr/wp-content/uploads/2023/11/kasselakis-5.jpg)
Σε ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης τονίζει πως: «Εχθές ολοκληρώθηκε το πρώτο μας περιφερειακό αναπτυξιακό συνέδριο στην Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας. Ένα συνέδριο που αποτελεί το πρώτο βήμα προς τη σύνταξη ενός πλήρως εμπεριστατωμένου αναπτυξιακού κυβερνητικού προγράμματος».
«Εμείς θέλουμε να χτίσουμε, δε θα γκρεμίσουμε. Θέλουμε να δημιουργήσουμε μαζί με τους πολίτες, το εθνικό σχέδιο για το ελληνικό όνειρο», προσθέτει και καταλήγει:
«Έχετε τον λόγο μου. Δε θα προδώσω ποτέ τον κόσμο και τα μέλη του ΣΥΡΙΖΑ».
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.