THEPOWERGAME
![Κυριάκος Βελόπουλος ©Eurokinissi](https://www.powergame.gr/wp-content/uploads/2023/06/5919209-e1687686752103-910x521.jpg)
Στη Θεσσαλονικη άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα ο πρόεδρος της Ελληνικής Λύσης, Κυριάκος Βελόπουλος.
Συγκεκριμένα, ο κ. Βελόπουλος άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα σε σχολείο στο Κορδελιό.
«Καλώ τους πολίτες μέσα στο παραβάν να σκεφτούν λογικά, να σκεφτούν ελληνικά. Η μοναδική λύση είναι η Ελληνική Λύση, διότι όλοι οι υπόλοιποι είναι το πρόβλημα», τόνισε ο Κυριάκος Βελόπουλος εξερχόμενος από το εκλογικό τμήμα που ψήφισε στο Κορδελιό.