THEPOWERGAME
![O αναπληρωτής υπουργός Εξωτερικών Μιλτιάδης Βαρβιτσιώτης © EUROKINISSI](https://www.powergame.gr/wp-content/uploads/2021/04/miltiadis-varvitsiotis-e1637141667789-910x521.jpg)
«15/2 – Παγκόσμια Ημέρα Κατά του Παιδικού Καρκίνου», τονίζει ο αναπληρωτής υπουργός Εξωτερικών Μιλτιάδης Βαρβιτσιώτης σε ανάρτησή του στο twitter.
«Στηρίζουμε ενεργά το Σωματείο “ΕΛΠΙΔΑ-Σύλλογος Φίλων Παιδιών με καρκίνο” και τους άλλους συλλόγους που προσφέρουν αδιάκοπα στήριξη και συμπαράσταση σε παιδιά και γονείς, σκορπίζοντας χαμόγελα. Σε αυτή τη μάχη κανένα παιδί μόνο του!», προσθέτει.
Η ανάρτηση του κ. Βαρβιτσιώτη:
15/2 – Παγκόσμια Ημέρα Κατά του Παιδικού Καρκίνου
Στηρίζουμε ενεργά το Σωματείο «ΕΛΠΙΔΑ-Σύλλογος Φίλων Παιδιών με καρκίνο» & τους άλλους συλλόγους που προσφέρουν αδιάκοπα στήριξη και συμπαράσταση σε παιδιά & γονείς, σκορπίζοντας χαμόγελα.
Σε αυτή τη μάχη κανένα παιδί μόνο του! pic.twitter.com/oq2MjGdoOY
— Varvitsiotis Miltiadis (@MVarvitsiotis) February 15, 2023