THEPOWERGAME
![Νίκος Παναγιωτόπουλος ©Eurokinissi](https://www.powergame.gr/wp-content/uploads/2022/04/panagiotopoulos-910x521.jpg)
«Στο έργο που επιτεύχθηκε επί κυβέρνησης Κυριάκου Μητσοτάκη» αναφέρθηκε σε σημερινή του ανάρτηση στο Facebook ο υπουργός Εθνικής Άμυνας Νίκος Παναγιωτόπουλος.
«Συμμετείχα σήμερα στη Σύνοδο Προέδρων ΔΕΕΠ και ΔΗΜΤΟ της Νέας Δημοκρατίας στο ΟΑΚΑ» έγραψε ο υπουργός Εθνικής Άμυνας και πρόσθεσε: «Αναφέρθηκα στο έργο που επιτεύχθηκε επί κυβέρνησης Κυριάκου Μητσοτάκη στο υπουργείο Εθνικής ‘Αμυνας, τη θωράκιση των Ενόπλων Δυνάμεων, την Αμυντική Διπλωματία και τις προκλήσεις που αντιμετωπίζει η πατρίδα».