THEPOWERGAME
![Ο Δήμαρχος της Αθήνας στολίζει το Χριστουγεννιατικό δέντρο ©Facebook](https://www.powergame.gr/wp-content/uploads/2021/11/mpakogiannis-910x521.jpg)
Το Χριστουγεννιάτικο δέντρο στην Αθήνα στολίστηκε και φέτος και ο ίδιος ο δήμαρχος, Κώστας Μπακογιάννης, κρέμασε ανεβασμένος σε γερανό την τελευταία χριστουγεννιάτικη μπάλα.
Ο ίδιος δημοσίευσε φωτογραφία από τη στιγμή αυτή στο προσωπικό του λογαριασμό στο facebook, γράφοντας χαρακτηριστικά: «Μπήκε και η τελευταία μπάλα στο δέντρο! Σε λίγες μέρες η Πλατεία Συντάγματος θα γίνει πιο λαμπερή από ποτέ! Μετράμε αντίστροφα για τα Χριστούγεννα!».
Ακολουθήστε το Powergame.gr στο Google News για άμεση και έγκυρη οικονομική ενημέρωση!